Firmade likvideerimine

Firmade likvideerimineParatamatult tuleb ette olukordi, kus ühel hetkel on vaja ettevõtte tegevus lõpetada.

Põhjused ettevõtte lõpetamiseks (likvideerimiseks) võivad olla erinevad:

  •  muutunud turusituatsioon või ebaõnnestunud äriplaan;
  •  vastuolud omanike vahel;
  •  probleemid raamatupidamisega;
  •  probleemid Maksu- ja Tolliametiga ja/või muud makseraskused.

Likvideerimiskeskus (Amador Likvideerimiskeskus OÜ) on õigusbüroo, mis pakub Sulle seoses mittevajalikuks muutunud ettevõttega järgmisi teenuseid:

  • Likvideerimine
  • Firmade ost ja müük
  • Raamatupidamise korrastamine
  • Pankrotiavalduste koostamine, esindamine kohtus pankrotimenetlustes

Likvideerimise puhul on esmaseks eesmärgiks probleemse või ka mitteprobleemse ettevõtte võimalikult kiire äriregistrist kustutamine.

Likvideerimiskeskuse teenust kasutades toimub ettevõtte lõpetamine kliendi jaoks parimal ning valutumal viisil. Likvideerimisteenuse hind on alates 278 EUR. Kui raamatupidamine on korras ning võlgnevusi pole, siis jääb 278 EUR enamasti ka lõpphinnaks koos riigilõivudega. Probleemsete firmade likvideerimisel on hind kokkuleppeline.

Likvideerimiskeskus osutab kõiki äriühingu elutsükli jooksul vajaminevaid õiguslikke teenuseid, alates firma asutamisest või valmisfirma müümisest kuni äriühingu likvideerimiseni, müügini, juhatuse liikme vahetamiseni või pankrotimenetluseni. Kui ühes ettevõttes asjad ebaõnnestusid või firma muutus lihtsalt tarbetuks, siis viime protsessi loogilise lõpuni. Sinu poolt eelistatud viisil. Et saaksid soovi korral alustada uuesti.

Likvideerimiskeskuses tegelevad Sinu probleemidega magistrikraadile vastava haridusega juridstid. Pakume oma klientidele likvideerimisteenuseid alates aastast 1993. Kakskümmend kolm aastat väärtuslikku kogemust ning analüütiline mõtlemine tagavad kõige optimaalsema lahenduse leidmise ka keerulisemate juhtumite korral. Vahel võib kliendi jaoks ülimalt keeruline situatsioon osutuda vägagi lihtsalt lahendatavaks. Aga see on ka loomulik! Sest kogenud likvideerimisjurist, kes omab ka arvestatavat kohtupraktikat, näeb sageli hoopis teistsugust pilti kui näiteks ehituse, kinnisvara, transpordi või kaubanduse alal tegutsev ettevõtja. Kindlasti saame aidata ka Sind ja Sinu tülikaks muutunud ettevõtet. Efektiivselt ning ka jätkusuutlikult.

Probleemse ettevõtte likvideerimist pole mõtet edasi lükata! Asja edasilükkamine võib välja viia selleni, et ettevõtte praegustel juhtidel tuleb ettevõtte võlad omast taskust kinni maksta. Pealegi on kiire lõppmäng alati parem kui lõputu venitamine.

Likvideerimise läbiviimiseks võta likvideerimiskeskusega ühendust telefoni või meili teel. Või broneeri kohe aeg tasuta konsultatsioonile. Kaardistame koos Sinuga probleemistiku ning paneme plaanid paika!

Votayhendustmeieeksperdiga