Käibemaksukohustuslaseks registreerimine

KMAlates 01. maist 2004 registreerib Maksu- ja Tolliamet käibemaksukohustuslaseks vaid neid firmasid, kes lisaks avalduse esitamisele tõendavad, et on alustanud majandustegevusega Eesti Vabariigis või kavatsevad kohe alustada.

Piisavate tõendite olemasolu korral võetakse firma kolme tööpäeva jooksul käibemaksukohustuslaseks. Ning seda soovi korral tagasiulatuvalt avalduse esitamise kuupäevast.

Seega põhimõtteliselt võib käibemaksukohustuslaseks saada ka firma, mis ei ole veel tegevust alustanud. Kuid üldjuhul muudab tegevuse alustamine käibemaksukohustuslaseks saamise siiski lihtsamaks.

Amador pakub Sulle käibemaksukohustuslaseks registreerimise teenust. Teenuse hinnaks on 300 EUR. Kui tellimine ning maksmine toimub koos firma ostmisega, on hinnaks 250 EUR! Hind sisaldab nõustamist seoses käibemaksukohustuslaseks registreerimisega; käibemaksukohustuslaseks registreerimise avalduse koostamist ning esitamist Maksu- ja Tolliametile; suhtlemist maksuhalduriga ning kliendi esindamist Maksu- ja Tolliametis.